KMKBike

rowery, motorowery, motocykle

Rodzaje rowerów

Jaki wybrać rower dla dziewczynki?

Jazda na rowerze to ogromna frajda zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. To też świetny sposób na spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu – aktywnie i zdrowo. Dlatego warto od małego zaszczepić w dziecku radość z jazdy na rowerze. Pierwszy pojazd to duże przedsięwzięcie. Każdy chłopczyk czy dziewczynka chcą mieć piękny rower. Jednak my, dorośli, wiemy, że nie tylko wygląd się liczy, ale także specyfikacja. Dlatego dziś zajmiemy się tym, jak połączyć wygląd roweru z jego funkcjonalnością. Zapraszamy do lektury!

Rower dla dziewczynki – wygląd

Zacznijmy od elementu, który jest najważniejszy dla dziecka – wygląd rowerka. To również ważne dla nas, rodziców. Jeśli chcemy zachęcić dziecko do aktywności fizycznej, z pewnością lepiej nam pójdzie, gdy rower będzie po prostu ładny. Najlepiej z elementami z ulubionych bajek lub też w ulubionym kolorze. Chodzi tu także o przełamanie lęku, jeśli dziecko będzie dopiero uczyło się jeździć. Rowery dla dziewczynek dostępne są w wielu kolorach. Mają także dodatkowe ozdoby na szprychach oraz przy kierownicy. Z pewnością podbiją serca niejednej dziewczynki!

rower dla dziewczynki Lili 24"

Jaki rower dla dziewczynki będzie najlepszy?

Warto najpierw zacząć od wyboru rozmiaru roweru. Dla mniejszych dzieci, które stawiają pierwsze kroki w jeździe, najlepiej sprawdzi się 14’. Te modele mają także dodatkowe kółka, ale można je dokupić do innych rowerów. Dla starszych dziewczynek powinniśmy wybrać rower 24’. W firmie Embassy Bikes znajdziesz piękne modele, które są świetnej jakości. Rower dla dziewczynki warto kupić właśnie tutaj. Są to produkty w 100% produkowane w Polsce. Mają także 2-letnią gwarancję, dlatego możemy być spokojni o ich jakość wykonania. Jeśli zależy nam na porządnym i bezpiecznym pojeździe, będzie to prawdziwy strzał w 10!

Co musisz wiedzieć o rowerach dla dzieci?

Przy zakupie roweru dla dzieci trzeba zwrócić uwagę na kilka kwestii. Przede wszystkim na rodzaj hamulca oraz wagę pojazdu. Są to istotne czynniki, które wpływają na jazdę oraz praktyczne aspekty. Rowery Embassy dla dziewczynek są mają zwykle hamulce w tylnej piaście typu coaster oraz przedni V-brake. Jeśli chodzi o ich wagę, to jest ona dostosowana do możliwości dzieci. Rowery są polecane dla dziewczynek o wzroście od 120cm do 145cm. Można więc łatwo ocenić, czy dany model nada się dla naszego dziecka.

Radość z jazdy i aktywności

Dzieci są zawsze żądne nowych doświadczeń. Dlatego zakup roweru to świetny sposób na zaszczepienie w nich pasji do aktywności i sportu. Pierwszy rower powinien być prawdziwym spełnieniem marzeń, a na pewno w przyszłości nie minie chęć do jazdy. Dlatego zaangażuj dziecko w wybór pojazdu i zapewnij mu najlepszy produkt, na jaki możesz sobie pozwolić! Wspólne przejażdżki, spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu oraz mnóstwo frajdy. Jazda na rowerze to świetny sposób a rodzinne chwile! Wyruszcie na przejażdżkę i bawcie się! Piękne rowery dla dziewczynek już na Was czekają, a także dla innych członków rodziny.