KMKBike

rowery, motorowery, motocykle

Trasa

Tanie, małe samochody idealne dla początkujących kierowców

Świeżo upieczeni kierowcy nie czują się pewnie za kierownicą, manewry wykonywane niepewnie i nieprecyzyjnie skończyć się mogą źle. Czy należy jednak panikować, ilekroć zrobimy małą ryskę na lakierze? Niekoniecznie, pierwszy samochód warto wybierać tak, aby w razie nieprzyjemnych sytuacji nie narażać się na duże koszty naprawy. Jeśli masz do dyspozycji niedużą sumę pieniędzy, a Marzysz o własnych czterech kółkach przedstawiamy Ci listę samochód które świetnie sprawdzą się w roli pierwszaka!

Małe samochody

1.opel corsa. To bardzo popularne, małe samochody które mają niewielkie silniki. Części są powszechnie dostępne i tanie. Naprawa tego samochodu na pewno nie zrujnuje Twojego budżetu!
2.peugeot 206/peugeot 206 CC. Te dwa Francuskie modele różnią się od siebie jedynie typem nadwozia, peugeot CC jest kabrioletem. Podobnie jak Corsa, peugeot 206 jest samochodem tanim w eksploatacji.

Inne propozycje

Ford Fiesta. Kolejny maluszek, który podobnie do poprzedników jest tani w eksploatacji a także niewielki gabarytami.
4.Opel Tigra. To niewątpliwie samochód ponadczasowy, można go znienawidzić albo pokochać. Dostępny w dwóch wersjach silnikowych 1.4/1.6. części tanie, spalanie niewielki.

motocentrumnet.pl