KMKBike

rowery, motorowery, motocykle

program do fakturowania w sklepie rowerowym
Akcesoria

Fakturowanie w sklepie z częściami rowerowymi i nie tylko!

Zastanawiałeś się kiedyś jak prosto można przygotować faktury, tak aby cały proces nie trwał zbyt długo? Każdy przedsiębiorca spotyka się z takim pytaniem i myśli jak można uprościć sobie pracę oraz zatrudnionym pracownikom. Które narzędzie sprawi, że wystawianie faktur będzie przyjemne i pomoże wypełnić obowiązki fakturowe? Chcemy przedstawić program, który jest prosty i służy fakturowaniu. Można go wykorzystać np. w sklepie, w którym sprzedawane są części rowerowe. Jaki to program?

Intuicyjność i funkcjonalność przede wszystkim

Dobry program do faktur wyróżniać się będzie wśród innych propozycji prostotą i użytecznością. Jeżeli narzędzie jest intuicyjne to szybko nauczy się go początkujący pracownik. Jest to ważne, szczególnie gdy firmie zależy na szybkim wdrożeniu osób do pracy i przeprowadzaniu transakcji z kontrahentami. Program do wystawiania faktur musi być oprócz swojej łatwości obsługi funkcjonalny. Użyte w nim opcje powinny odpowiadać oczekiwaniom użytkowników, czyli dostarczać to, co jest potrzebne do przygotowania wskazanego dokumentu. Istotne jest, aby program posiadał najważniejsze funkcje, odpowiednio przypisane i te najpotrzebniejsze. Zbędne przyciski niepotrzebnie mogą zrobić interfejs nieczytelnym, przez co doświadczenia użytkowników będą gorsze.

Narzędzie przygotowane na zmiany

Ciekawą propozycję oprogramowania do fakturowania przygotowała firma MEGA-TECH, która stworzyła program Faktura Small Business Handel. Ten program łączy w sobie funkcje programu do faktur i magazynu. Łatwo wystawia się w nim takie dokumenty jak: faktura VAT, faktura bez VAT, faktura proforma, korekta, nota, faktura uproszczona, końcowa, zaliczkowa, WDT, ZŁOM, VAT marża i wiele więcej. Program umożliwia przygotowanie paragonów fiskalnych i dowodów sprzedaży. Można go bez trudu połączyć ze znanymi drukarkami fiskalnymi. Oprogramowanie jest przygotowane na zachodzące zmiany prawne. Producent dba o ciągle aktualizacje i wprowadza stosowane modyfikacje. W programie tym można przygotować plik JPK czy wystawić fakturę z odpowiednią adnotacją dodając uwagi czy notatkę. Wbudowany moduł magazynowy pomaga w zarządzaniu magazynem i przygotowaniu dokumentów typu: PZ, WZ, PW, MM i RW. Przedsiębiorca szybko przeprowadzi inwentaryzację, przygotuje oferty i cenniki dla kontrahentów.

Faktura Small Business Handel to program odpowiednio przygotowany do fakturowania. Można go wykorzystać w różnych działalność z uwagi na uniwersalność przygotowanych opcji. Program jest idealny zarówno dla czynnych podatnik VAT jak i zwolnionych. Wszystkie funkcje warto za darmo przetestować pobierając program ze strony producenta.