KMKBike

rowery, motorowery, motocykle

Akcesoria

Lokalizator kluczyków- doskonały sposób, który uchroni Cię przed kradzieżą kluczyków od samochodu!

Nigdy więcej poszukiwań kluczyków od samochodu, czyli nowoczesny lokalizator kluczyków.

Jeśli jesteś trochę zdezorganizowany i zdarza się, że gubisz swoje rzeczy, najlepszą rzeczą będzie lokalizator kluczy, który pomoże Ci je znaleźć. Lokalizator kluczy może być również używany jako urządzenie do lokalizacji takich przedmiotów, jak portfel, pilot czy bagaż. W przypadku niektórych produktów możesz nawet udostępnić swoją lokalizację komuś innemu, aby oboje mogli śledzić zgubiony przedmiot.

Rodzaje lokalizatorów 

Lokalizator kluczy Bluetooth

Lokalizator kluczyków Bluetooth nawiązuje połączenie ze smartfonem. Dopóki masz telefon przy sobie (a bateria nie jest wyczerpana), możesz śledzić, gdzie na przyciskach znajduje się odpowiedni czujnik. Połączenie działa również w obie strony: możesz użyć smartfona, aby znaleźć klucze lub użyć czujnika na przyciskach, aby znaleźć smartfon.

Radiowy lokalizator kluczy

Radiowy lokalizator kluczy nie wymaga smartfona, aplikacji ani połączenia z Internetem. Bardzo łatwo jest ustawić i zlokalizować zgubiony przedmiot za pomocą nadajnika, który wysyła sygnał radiowy. Odpowiedni czujnik zaświeci się lub wyzwoli alarm na pęku kluczy.

Dźwiękowy lokalizator kluczy

Ten typ wyszukiwarki kluczy jest najmniej powszechny. Każda część urządzenia działa zarówno jako nadajnik, jak i odbiornik. Słyszalny lokalizator kluczy wydaje ćwierkanie, a kiedy druga połowa słyszy ćwierkanie, ćwierka w odpowiedzi. Urządzenie nie wykorzystuje częstotliwości radiowych ani technologii Bluetooth.

Ceny lokalizatorów

Poniżej ok. 50 zł

Możesz znaleźć wiele wyszukiwarek kluczy za mniej niż 50 zł. Niedrogie urządzenia mogą mieć mniej odbiorników, ale wiele z tych marek działa dobrze.

60-100 zł

Być może będziesz musiał zapłacić trochę więcej, aby znaleźć wyszukiwarkę kluczy, która jest trwalsza i bardziej niezawodna. Niektóre z tych produktów są również dostarczane z wymiennymi bateriami i wieloma odbiornikami.

rodzaje lokalizatorów

Kluczowe cechy

Zasięg sygnału

Nawet najlepsze kluczowe trackery mają ograniczone zasięgi. Niektóre działają lepiej niż inne na dłuższych dystansach. Dowiedz się, jak daleko możesz być od kluczy, aby otrzymywać powiadomienia. Pamiętaj, że ściany i drzwi mogą zakłócać sygnał urządzenia, utrudniając znalezienie kluczy.

Dźwięk alarmu

Ile decybeli emituje urządzenie? Funkcja dźwięku jest ważna, ponieważ musisz usłyszeć alarm, aby znaleźć klucze. Jeśli jest za cicho lub masz problemy ze słuchem, znalezienie kluczy może być trudne. Najgłośniejszy i najlepszy lokalizator kluczy z pilotem, ma co najmniej 80 do 85 decybeli.

Pozostałe funkcje, które możesz rozważyć podczas zakupu

Światło LED

Najwyżej oceniany lokalizator kluczy jest wyposażony w migające światło oprócz alarmu. Ta wizualna wskazówka w połączeniu ze wskazówką dźwiękową pomaga szybko znaleźć klucze. Im więcej otrzymasz sygnałów, tym łatwiej będzie znaleźć brakujący obiekt.

Żywotność baterii

Najlepsza wyszukiwarka kluczy ma żywotność około roku, ale wiele wymiennych baterii wystarcza tylko na sześć miesięcy. Niektóre kluczowe technologie wyszukiwania nie zawierają wymiennych baterii. Jeśli tak, upewnij się, że wiesz, co jest potrzebne, aby urządzenie działało po wyczerpaniu baterii.

Konstrukcja

Czujnik lokalizacji kluczyka powinien być wygodny w noszeniu, nie powinien być zbyt duży i nieporęczny. Wybierz lokalizator kluczy o zoptymalizowanej konstrukcji zapewniającej optymalną wygodę. Ponadto najlepsza wyszukiwarka kluczyków samochodowych powinna mieć gniazdo akumulatora, które jest łatwe w użyciu i dostępne.

Jak widzimy, lokalizator kluczy to małe i bardzo przydatne urządzenie, więc nie będziemy musieli już martwić się o zgubienie klucza. Ich szeroki wybór pod względem rodzaju czy wyglądu pozwoli każdemu znaleźć odpowiedni dla siebie model.